Företagsledning

Johan Larsson

johan.larsson@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Anders Kols

anders.kols@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Kundservice

Marie Sjöborg

info@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Pia Öhrström

info@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Maria Lundell

info@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Tvättstugor

Jonas Wallentin

Arbetsledare service / Service avtal

jonas.wallentin@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Daniel Solander

Arbetsledare installation / Renoveringar

daniel.solander@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Johan Larsson

Bokningssystem / Tvättmedelsdosering

johan.larsson@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Vitvaror

Kristina Solander

Arbetsledare service

kristina.solander@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Jan Bolin

Arbetsledare installation

jan.bolin@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Gasspisar

Anoush Sääf

Teknisk Support

anoush.saaf@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Kommersiell Kyla

Angela Rosengren

Arbetsledare service

angela.rosengren@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Anders Kols

Installation / Service avtal

anders.kols@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Butik / Lager

Stefan Isberg

Lageransvarig

stefan.isberg@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Tomasz Wnuczynski

Lagerarbetare

tomasz.wnuczynski@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Ekonomi

Anki Norlin

Ekonomiansvarig

anki.norlin@soderkyl.se

Tel: 08-556 962 00

Hör gärna av dig eller kom in till oss om du vill diskutera ett framtida samarbete, göra en felanmälan eller ta en god kopp kaffe.

Telefon: 08-556 962 00
E-post: info@soderkyl.se